Stoixima Live

Κυριακή 20 Ιουλίου 2014

Φιλική νίκη με 9-0 τον Αίολο Καρπενησίου

aio
Ο Παναιτωλικός νίκησε με σκορ 9-0 (ημίχρονο 5-0) τον Αίολο Καρπενησίου σε φιλικό που έγινε απόψε στο Καρπενήσι. Από δύο τέρματα σημείωσαν οι... Άλβες, Μήλιος, Μαρτίνες και από ένα οι Γοδόι, Κουτρομάνος, Κωνσταντινόπουλος.
Στο α’ ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Ράφαελ, Κουτρομάνος, Ρουμπουλάκου, Μαλεζάς, Κούσας, Γοδόι, Παπουτσογιαννόπουλος, Μήλιος, Άλβες, Μαρτίνες, Κάπελ.
Χρησιμοποιήθηκαν οι τερματοφύλακες Στεφανάκος, Κολοβούρης, καθώς επίσης οι Καλογέρης, Μπεχαράνο, Κωνσταντινόπουλος, Δημουλάς, Χαντάκιας, Κολοκοτρώνης, Ζαρκάδας.
Η προετοιμασία συνεχίζεται με δύο προπονήσεις αύριο.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Την ευθύνη για το περιεχόμενο των σχολίων φέρει μόνο ο συγγραφέας τους και όχι οι διαχειριστές του epimenoumepanaitolika@gmail.com . Η τελική δημοσίευση επώνυμων ή ανώνυμων σχολίων γίνεται μετά την έγκρισή μας στα πλαίσια του νόμου περί τύπου. Σας ευχαριστούμε.